תריסים חשמליים  |  פרוייקטים  |  יצירת קשר
 
  תיקון תריסים חשמליים
  תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה
  תריסים חשמליים מחירים
  כיוון תריס חשמלי
  תריס גלילה חשמלי
  כמה עולה תריס חשמלי
  תריס חשמלי חיפה
 
 
 

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי הוא בעצם תריס אשר ניתן אותו לגלול כלפי מעלה וגם כלפי מטה ולא צריך להשתמש בכוח פיזית ובהזזה ידנית לצדדים של החלון. תריס גלילה חשמלי הוא תריס שברוב המקרים מייצרים אותו תוך חשיבה על עיצוב הרבה יותר מודרני מאשר התריסים הרגילים מכיוון שעצם היותו תריס גלילה חשמלי הוא מתאים יותר לבתים המודרניים ולעיצוב המודרני ואפילו אם יש בית שהוא יותר שמרני או יותר ישן אפילו מגע מודרני קטן יכול להפוך את הבית ואת המבנה למיוחד במינו.

כיום למעשה הצורה של עיצוב תריס גלילה חשמלי היא לא רק יפה מודרנית ונוחה, היא פרקטית מאוד שכן כאשר חושבים על כך – תריסים רבים תופסים אבק ולכלוך מכיוון שהם יושבים בין החלון לבין החוץ בעוד שלמעשה תריס גלילה חשמלי יושב מלפני החלון ולא תופס את הלכלוך של האבק, הגשם, והבוץ.

למעשה תריס גלילה חשמלי מה שמבדיל אותו בין תריס גלילה רגיל ובכלל בין תריסים גלילה היא האפשרות הנוחה של לחיצה על כפתור אחד שעוזר להזיז את אותו תריס גלילה חשמלי ללא כל מאמץ.

כמו כן חשוב לזכור כי תריס גלילה עולה ביתרונותיו על תריסים רגילים בעובדה שכאשר סוגרים אותו בלחיצת כפתור אנחנו מוודאים כי אינם סדקים ולא יכולה להיכנס אף קרן אור אחת באם אנחנו מעוניינים בחושך מוחלט בתוך החדר. זאת בשונה מתריסים רגילים אשר כמובן שמאפשרים בלית ברירה לקרני השמש לחדור מבין השלבים שלהם.

תריס גלילה חשמלי הוא פתרון מושלם ומצוין לכל בית ולכל מבנה גם בגלל העיצובים המדהימים שקיימים כיום בשוק בתחום של עיצוב תריס גלילה חשמלי, וגם בגלל הנוחות והפרקטיות המירביות שאנחנו זוכים לקבל כאשר אנחנו מתקינים בביתנו תריס גלילה חשמלי.

 
 
  הטיפ היומי
 
 

מחסומים חשמליים

מחסומים חשמליים נמצאים היום בשימוש נרחב באלפי מוסדות , ארגונים , חברות וישובים בכל רחבי הארץ ובשנים האחרונות הם נכנסים לשימוש מסיבי גם בבתים פרטיים . חברת ניו – דור , מהמובילות בענף המחסומים והשערים החשמליים בארץ , מתקינה מידי שנה עשרות רבות של שערים חשמליים מסוגים שונים , תוך שימוש בצוות מקצועי ומיומן הפרוש מצפון ועד דרום .
 
     
 

תיקון מחסומים חשמליים

תיקון מחסומים חשמליים - מחסום חשמלי אנחנו פוגשים כמעט בכל מקום בו נדרשת בקרת כניסה לרכבים : בכניסה לחניונים ציבוריים או לחניות של בנייני מגורים ובכניסה למוסדות שונים . מחסום חשמלי שכיח במיוחד הוא מחסום הזרוע הותיק , אך היום מרבים להשתמש גם במחסום חשמלי צף או במחסום נגרר ומתקנים בעלי רגישות ביטחונית גבוהה כמו מוסדות ממשלתיים ושגרירויות , למשל , נדרשים לפעמים במחסומי ביטחון מיוחדים ומנגנוני אבטחה משלימים למניעת פריצות של רכבים עויינים לשטחם .
 
 
 
 
 

תריסים חשמליים

 
חזרה למעלה

  
 
 
הובלות הסעות תאורה רכבים לפירוק חשמלאי עורך דין גירושין טכנאי מזגנים הדברה רהיטים אינסטלטור שיפוצים מנעולן רכבים לפירוק עורך דין פלילי
 אחסון אתר