תריסים חשמליים  |  פרוייקטים  |  יצירת קשר
 
  תיקון תריסים חשמליים
  תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה
  תריסים חשמליים מחירים
  כיוון תריס חשמלי
  תריס גלילה חשמלי
  כמה עולה תריס חשמלי
  תריס חשמלי חיפה
 
 
 

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי הוא בעצם תריס אשר ניתן אותו לגלול כלפי מעלה וגם כלפי מטה ולא צריך להשתמש בכוח פיזית ובהזזה ידנית לצדדים של החלון. תריס גלילה חשמלי הוא תריס שברוב המקרים מייצרים אותו תוך חשיבה על עיצוב הרבה יותר מודרני מאשר התריסים הרגילים מכיוון שעצם היותו תריס גלילה חשמלי הוא מתאים יותר לבתים המודרניים ולעיצוב המודרני ואפילו אם יש בית שהוא יותר שמרני או יותר ישן אפילו מגע מודרני קטן יכול להפוך את הבית ואת המבנה למיוחד במינו.

כיום למעשה הצורה של עיצוב תריס גלילה חשמלי היא לא רק יפה מודרנית ונוחה, היא פרקטית מאוד שכן כאשר חושבים על כך – תריסים רבים תופסים אבק ולכלוך מכיוון שהם יושבים בין החלון לבין החוץ בעוד שלמעשה תריס גלילה חשמלי יושב מלפני החלון ולא תופס את הלכלוך של האבק, הגשם, והבוץ.

למעשה תריס גלילה חשמלי מה שמבדיל אותו בין תריס גלילה רגיל ובכלל בין תריסים גלילה היא האפשרות הנוחה של לחיצה על כפתור אחד שעוזר להזיז את אותו תריס גלילה חשמלי ללא כל מאמץ.

כמו כן חשוב לזכור כי תריס גלילה עולה ביתרונותיו על תריסים רגילים בעובדה שכאשר סוגרים אותו בלחיצת כפתור אנחנו מוודאים כי אינם סדקים ולא יכולה להיכנס אף קרן אור אחת באם אנחנו מעוניינים בחושך מוחלט בתוך החדר. זאת בשונה מתריסים רגילים אשר כמובן שמאפשרים בלית ברירה לקרני השמש לחדור מבין השלבים שלהם.

תריס גלילה חשמלי הוא פתרון מושלם ומצוין לכל בית ולכל מבנה גם בגלל העיצובים המדהימים שקיימים כיום בשוק בתחום של עיצוב תריס גלילה חשמלי, וגם בגלל הנוחות והפרקטיות המירביות שאנחנו זוכים לקבל כאשר אנחנו מתקינים בביתנו תריס גלילה חשמלי.

 
 
  הטיפ היומי
 
 

שער לבית פרטי

שער לבית פרטי הוא מוצר שצריך לענות על כמה צרכים במקביל : ברוב המקרים מדובר גם בשער לחניה פרטית של הבית הממוקמת בחצר הבית . לכן טוב יהיה אם שער לבית פרטי יהיה חשמלי ומופעל על ידי שלט או חיישן אוטומטי המזהה את הרכב של בעל הבית , כדי שהנוהג ברכב יוכל להיכנס ולצאת בנוחות מבלי הצורך לצאת לפתוח ולסגור את השער בכל כניסה או יציאה . במקביל רוב הלקוחות מעדיפים שער שיעניק פרטיות ליושבי הבית.
 
     
 

שער חשמלי

שער חשמלי הוא מרכיב מרכזי בבקרת כניסה למתחמים וחניונים ולבתים פרטיים וחלק בלתי נפרד ממערך האבטחה של המקום . הוא מאפשר סגירה של הכניסה בפני גורמים לא רצויים ופתיחתו בפני גורמים מורשים . הוא יכול למנוע פריצת רכבים או הולכי רגל גם אחרי שעות הפעילות ולא פחות חשוב הוא בעל ערך הרתעתי ואסתטי . חברת ניו – דור משווקת , מתקינה ונותנת שירותים לשערים ומחסומים חשמליים בארץ כבר שנים רבות והיא מהמובילות בתחומה . שער חשמלי של חברת ניו – דור יכול להיות מאחד מהסוגים הבאים : שער חשמלי נגרר שער חשמלי צף שער כנף
 
 
 
 
 

תריסים חשמליים

 
חזרה למעלה

  
 
 
 
 אחסון אתר