תריסים חשמליים  |  פרוייקטים  |  יצירת קשר
 
  תיקון תריסים חשמליים
  תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה
  תריסים חשמליים מחירים
  כיוון תריס חשמלי
  תריס גלילה חשמלי
  כמה עולה תריס חשמלי
  תריס חשמלי חיפה
 
 
 

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי הוא בעצם תריס אשר ניתן אותו לגלול כלפי מעלה וגם כלפי מטה ולא צריך להשתמש בכוח פיזית ובהזזה ידנית לצדדים של החלון. תריס גלילה חשמלי הוא תריס שברוב המקרים מייצרים אותו תוך חשיבה על עיצוב הרבה יותר מודרני מאשר התריסים הרגילים מכיוון שעצם היותו תריס גלילה חשמלי הוא מתאים יותר לבתים המודרניים ולעיצוב המודרני ואפילו אם יש בית שהוא יותר שמרני או יותר ישן אפילו מגע מודרני קטן יכול להפוך את הבית ואת המבנה למיוחד במינו.

כיום למעשה הצורה של עיצוב תריס גלילה חשמלי היא לא רק יפה מודרנית ונוחה, היא פרקטית מאוד שכן כאשר חושבים על כך – תריסים רבים תופסים אבק ולכלוך מכיוון שהם יושבים בין החלון לבין החוץ בעוד שלמעשה תריס גלילה חשמלי יושב מלפני החלון ולא תופס את הלכלוך של האבק, הגשם, והבוץ.

למעשה תריס גלילה חשמלי מה שמבדיל אותו בין תריס גלילה רגיל ובכלל בין תריסים גלילה היא האפשרות הנוחה של לחיצה על כפתור אחד שעוזר להזיז את אותו תריס גלילה חשמלי ללא כל מאמץ.

כמו כן חשוב לזכור כי תריס גלילה עולה ביתרונותיו על תריסים רגילים בעובדה שכאשר סוגרים אותו בלחיצת כפתור אנחנו מוודאים כי אינם סדקים ולא יכולה להיכנס אף קרן אור אחת באם אנחנו מעוניינים בחושך מוחלט בתוך החדר. זאת בשונה מתריסים רגילים אשר כמובן שמאפשרים בלית ברירה לקרני השמש לחדור מבין השלבים שלהם.

תריס גלילה חשמלי הוא פתרון מושלם ומצוין לכל בית ולכל מבנה גם בגלל העיצובים המדהימים שקיימים כיום בשוק בתחום של עיצוב תריס גלילה חשמלי, וגם בגלל הנוחות והפרקטיות המירביות שאנחנו זוכים לקבל כאשר אנחנו מתקינים בביתנו תריס גלילה חשמלי.

 
 
  הטיפ היומי
 
 

שער חשמלי

שער חשמלי אחרים הם שער נגרר ושער צף . שער נגרר פועל על בסיס גלגל הנע על מסילה הקבוע ברצפה . הוא מתאים למפתחי שער רחבים אבל גם איטי יותר . היתרון שלו הוא שהוא יכול לסגור את מפתח הכניסה הרמטית , גם לכניסת הולכי רגל . שער צף , עובד בצורה דומה לשער נגרר , אך ללא מגע ברצפה . היתרון שלו הוא תחזוקה נמוכה ונוחות שימוש גבוהה .
 
     
 

תיקון שערים נגררים

תיקון שערים נגררים הם שערים חשמליים פופולריים מאוד בארץ . אפשר למצוא רבים מהם במפעלים ובמתחמים שרוצים למנוע כניסה רכבים והולכי רגל לא מורשים אליהם ובישובי ספר , כחלק ממערך האבטחה של הישוב . שערים נגררים הם שערים הפועלים במאוזן לגדר המתחם ונעים על גבי מסילה הקבועה בקרקע . השערים של ניו – דור הם שערים אמינים מאוד המיוצרים ממוצרי איכות מצוינים ועדיין , בניו – דור מבינים שגם השער הטוב ביותר זקוק אחת לכמה שנים לטיפולי תחזוקה ולתיקון של תקלה .
 
 
 
 
 

תריסים חשמליים

 
חזרה למעלה

  
 
 
 
 אחסון אתר